More

  Xbox Game Pass Haziran Ayı Başlangıç Oyunları Belli Oldu

  Xbox Game Pass Haziran Ayı Başlangıç Oyunları Belli Oldu

   

  Microsoft, Xbox Game Pass’e Haziran ayının başında gelecek oyunların listesini yayınladı. Haziran ayı listesinde, popüler ve yeni çıkış yapmış oyunlara yer veren servis bu ay heyecan verici deneyimlerin kapılarını aralıyor. Ay başında 4 oyuna yer veren Game Pass, memnuniyeti korumaya devam ediyor. Diğer partide sunulacak oyunlar için şimdiden meraklanan oyuncular, başlangıç oyunlarını beğeni ile karşılıyor. 

   

  Xbox Game Pass Haziran ayı oyunları arasında birçok dikkat çeken başlık yer alıyor. Bunlardan biri ise, uzun bir zamandır tartışmalara neden olan The Callisto Protocol. Ayrıca listede Octopath Traveler serisi de yer alıyor. Square Enix’in sir süredir dedikodular yaratan serisi, haziran ayında Xbox Game Pass ile oyuncular ile buluşacak. Bu ay keyifli ve heyecan verici oyunlara yer veren servis, 5 oyunla ise 15 Haziran tarihinde vedalaşacak.

   

  Octopath Traveler’ın gelişi Xbox Game Pass için yeni bir süreç değil. Buna ek olarak, yeni güncellemesinin ardından ilk defa Game Pass’te oyuncularla buluşan Octopath Traveler 2, Haziran ayının başında serviste yer verilen oyunlar arasında yer almayı başardı.

   

  Xbox Game Pass Haziran Ayı Başlangıç Oyunlarının Listesi

   

  Octopath Traveler / Octopath Traveler 2 (Konsol, PC ve Bulut) – 6 Haziran

  Depersonalization (PC) – 12 Haziran

  Isonzo / The Callisto Protocol (Konsol, PC ve Bulut) – 13 Haziran

  Still Wakes the Deep (Cloud, PC ve Xbox Series X|S) – 18 Haziran

   

  Başlangıç oyunlarında keyifli deneyimlere yer veren servis, birçok oyuncu tarafından olumlu bulunan oyunları barındırıyor. Haziran ayının devamında Game Pass servisine giriş yapmaya hazırlanan oyunlar hakkında henüz fikir sahibi olmasak da, oyuncular şu anki oyunları beğeni ile karşılıyor.

   

  15 Haziran Tarihinde Servis ile Vedalaşacak Oyunlar

   

  Bramble: The Mountain King

  High on Life 

  Rune Factory 4 Special

  Spacelines from the Far Out

  The Bookwalker

   

   

  Xbox Game Pass ay içinde iki parti halinde servise oyunlar dahil ediyor. Servis, dahil ettiği oyunlar ile çoğu defa oyuncuları memnun etmeyi başardı. Game Pass sevilen ve ilgi gören oyun satış platformları arasında yer alıyor. Bu nedenle, birçok oyuncu tarafından avantajlı olarak görülüyor. Sonuç olarak, Xbox Game Pass Haziran ayı başlangıç oyunları, oldukça keyifli duruyor. 

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img