More

  Xbox Game Pass Üyelerine Özel: YouTube Premium Avantajı

  Xbox Game Pass Üyelerine Özel: YouTube Premium Avantajı

  Game Pass Üyelerine Büyük Fırsat: Xbox Game Pass’e kaydolmanın avantajlarından biri de, üyelerin zaman zaman özel abonelik avantajlarına erişebilmesidir. Şu anda sunulan avantajlardan biri, üç ay boyunca YouTube Premium erişimi.

  YouTube Premium Nasıl Alınır: Game Pass Ultimate üyeleri, abonelik profillerindeki “Avantajlar” sekmesine giderek, üç ay boyunca YouTube Premium’u hiçbir maliyet olmadan sunan bir sayfayı bulabilirler. Tek gereklilik, daha önce YouTube Premium’a veya YouTube Premium’un kendi üç aylık deneme süresine kaydolmamış olmanızdır. Mevcut bir YouTube Premium abonesiyseniz, teklif üst üste gelmez. Teklif, 22 Mayıs 2024 tarihine kadar talep edilmelidir.

  YouTube Premium’un Avantajları: YouTube PremiumYouTube videolarındaki tüm reklamları kaldırır. Aboneler ayrıca videoları indirebilir ve arka planda izleyebilirler. Üyelik, YouTube Music uygulaması üzerinden reklamsız müzik akışını da içerir.

  Diğer Game Pass Avantajları: Mevcut diğer Game Pass avantajları arasında Persona 3 Reload’ın genişleme paketine erişim ve Super Animal Royale için Bahar avantajları paketi yer alıyor. Ayrıca, ChaacCernunnos ve Cerberus karakterleri için içerik içeren Smite için Netherbeasts DLC’si gibi avantajlar da bulunuyor.

  Game Pass’te Bu Hafta: Game Pass için hareketli günler yaşanıyor; katalog, Terra InvictaDiablo IVHot Wheels Unleashed 2 ve Open Roads gibi başlıkları son birkaç günde ekledi. Bir sonraki büyük çıkış, 1 Nisan’da Ark: Survival Ascended olacak.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img