More

  XDefiant İlk Güncellemesini Aldı

  XDefiant İlk Güncellemesini Aldı

   

  Ubisoft’un ücretsiz nişancı oyunu XDefiant, oyun içindeki birçok sorunu ele alan ilk güncellemesini aldı. Oyuncular, Pratik Alan oyun modunu geri getiren güncelleme için denemeden önce dikkatli olma konusunda uyarılıyor. 

  Tom Clancy evrenini ilham alan XDefiant, geliştirilme sürecinde birçok sorunla karşı karşıya kalarak gecikmeler yaşadı. Diğer bir yandan ise oyunun erişime açılmasını sabırla bekleyen oyuncular nihayet karşılığını alıyor. Erişilebilir durumda olan oyun büyük bir hit yaratmayı oldukça başardı. Ücretsiz oynanabilirliği ve silah özelleştirmeleri sayesinde övgüler alan oyun, şimdi ise sorunlar düzeltmek için çabalıyor. Çıkışı sadece bir başlangıç olan XDefiant, düzenli güncelleme ve iyileştirmelerle taze tutularak evrenini genişletecek. 

   

  XDefiant İlk Sezona Yaklaşıyor

   

  Çıkışı ile hit yaratmayı başaran yapım, ön sezonda oyunculara özgür bir deneyimin kapılarını aralıyor. Ön sezon sürecinde oyunculara XP toplama fırsatı veren XDefiant, gelecekte daha keyifli bir deneyimin öncüsü olacak. İlk sezon lansmanına git gide yaklaşırken, oyuncuların oyunu tanıyıp ödüllere erişmelerine fırsat veriyor. Buna ek olarak Ubisoft’un yayınladığı ilk güncelleme ile birçok sorun da gideriliyor. Netcode’u ayarlayan ve vuruş kaydı sorunlarını çözen güncelleme, şu an tüm oyuncuların indirmesine açık durumda. 

   

  Güncellemenin en önemli özelliği olan XDefiant Eğitim Alanı modunun yeniden etkinleştirilmesi ise hayranlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Ön sezon döneminde mod devre dışı bırakılsa da, şimdi geri döndürülmesi üzerine oyuncular modun karşılaşmalarını tamamlayabilecekler. Diğer bir taraftan, Ubisoft oyuncuları mod konusunda uyardı. Bazı oyuncuların tuhaflıklar ve sorunlarla karşılaşabilme ihtimalini belirten Ubisoft, yama notlarında bu sorundan bahsetti.

   

   

  Son olarak, Ubisoft Forward ve Yaz Oyunları Şenliği, Haziran ayında planlanıyor. Bu durum göz önünde alındığında, XDefiant ile ilgili daha fazla detayın bizlerle buluşması oldukça muhtemel. Geliştirilme sürecinde birçok sorun yaşasa da şimdi oldukça ilgi gören oyun, binlerce oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Gerekli güncelleme ve içeriklerle daha iyiye gidecek olan XDefiant, geleceğin imza oyunları arasında yer alabilir. Ücretsiz indirmesi ve basitleştirmeleri ile oyuncuları memnun eden yapımın geleceği oldukça parlak duruyor diyebiliriz. İlk sezona oldukça az bir zaman kalmışken, oyunu hemen indirin ve keşfetmeye başlayın!

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img