Loading...
ENG
oyunyardim.com logoÇıkış Yap

-Satın aldığın mağazanın belirlemiş olduğu süre zarfında teslim edilecektir.

-Bu bilgi ürün detayı bölümünde görünür.

Oyun Yardım hesabınıza giriş yaptıktan sonra ''Hesabım > Siparişlerim'' alanından satın aldığınız e-pin kodunu görebilirsiniz.

-İlk olarak satın alınan ürünün kategori kısmında bulunan “Nasıl Kullanılır” adımlarını takip ediniz. Hala hata almaya devam ediyorsanız “Hesabım > Destek Taleplerim > Destek Talebi Oluştur” alanından hata ve hatanın ekran görüntüsünü paylaşarak bilgi alabilirsiniz.

-Teslim edilen dijital kodlar iade edilememektedir.

-''Hesabım > Mağazam > Satış Yap'' adımlarını takip ederek satış yapabilirsiniz.

-Satın aldığınız ürünün içerisinde bulunan ''Teslimat'' alanından nereden teslim alabileceğinizi kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

-Teslim edilen Oyun Paraları iade edilememektedir.

-''Hesabım > Mağazam > Oyun Parası'' alanından ilan ekleyerek teklif verebilirsiniz.

-Satın almak istediğiniz ürüne tıklayın. Ardından aşağıda bulunan ''Alış Teklifi Ekle'' butonuna basınız. Karakter adınızı, satın almak istediğiniz oyun parası adetini ve teklif ettiğiniz fiyatı giriniz.

Satın almak istediğiniz tutar kadar bakiyenizin bulunması gerekmektedir. Bakiyeniz olmadan alış teklifi veremezsiniz.

-Öncelikle sitemizde bir üyeliğinizin olması gerekiyor. Üyeliğinizi oluşturduktan sonra''Yayıncılar'' ekranına geçiş yapın ve bu ekrandan “Yayıncı Başvurusu Yap” butonuna tıklayın.

-Yayıncı başvuruları Twitch hesabınız ile senkronize edilecektir. Eğer bir Twitch hesabınız mevcut değilse sadece başvuru yapmak için bir hesap oluşturun ve görünmesini istediğiniz bilgileri doldurun. Twitch kullanıcı adınız ve fotoğrafınız yayıncılar arasında görünecektir.

-Yayıncı ve sponsorluk başvurusu yaptığınız takdirde kontrollerden sonra sizlere en geç 24 saat içerisinde yanıt verilecektir. Onaylanmayan başvurularınız için bir sonraki ay tekrar başvuru yapabilirsiniz. Siteye üye olurken kullandığınız telefon numarası ve mail adresinizin doğru olduğundan emin olmalısınız. Sizlere telefon veya mail üzerinden dönüş sağlanabilir. Başvurunuz onaylandığı takdirde en kısa süre içerisinde mail adresinize donate bar, logo ve gerekli dosyalar iletilecektir.

-Twitch ve Youtube kanallarını aktif olarak kullanıyor olmanız, yayıncımız olabilmeniz için yeterlidir.

-Yayın yapılan platformdaki ürünlerde haftada bir gün yayında çekiliş yapabilmesi için ücretsiz e-pin, kod ve oyun parası desteği sağlanacaktır.

-Yayın yapılan platformdaki ürünlerde, tanıtım yapılabilmesi için ücretsiz e-pin, kod ve oyun parası desteği sağlanacaktır.

-İzleyicileriniz için adınıza özel indirim kodları sağlanacaktır.

-E-pin ya da fiziki olarak alınan ürünlerin tümünde açıklama kısmında belirtilen sipariş üreleri geçerli sayılmaktadır. Bu süre ürüne göre değişkenlik gösterebilmektedir. Güncel sipariş teslim süresi için ilgili ürünün bilgilendirme kısmını kontrol etmeniz gerekmektedir.

-Hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Hesap İşlemlerim > Kullanıcı Bilgilerim > Şifre Değiştir” alanından şifrenizi değiştirebilirsiniz

-“Giriş Yap” alanında bulunan “Şifrenizi mi unuttunuz?” butonuna tıklayınız. Ardından e-posta adresinizi ve soyadınızın ilk iki harfini yazınız. Mailinize gelen şifre sıfırlama talebine tıklayınız ve açılan ekrandan yeni şifrenizi oluşturunuz.