More

  “Ghost of Tsushima 2”: Sony’nin Olası Büyük Duyurusu Yakın

  “Ghost of Tsushima 2” Yakında Tanıtılabilir

  Son dedikodulara göre, Sony, “Ghost of Tsushima 2″yi bir State of Play veya PlayStation Showcase etkinliğinde yakında tanıtabilir. “Ghost of Tsushima”nın devam oyunu henüz resmi olarak onaylanmamış olsa da, bazı söylentiler oyunun geliştirilme aşamasında olabileceğine işaret ediyor.

  Ghost of Tsushima 2 Orijinal Oyunun Büyük Başarısı

  2020 yılında PS4 ve PS5 için piyasaya sürülen orijinal “Ghost of Tsushima”, büyük bir hit oldu ve 9.7 milyonun üzerinde satışla Sony’nin en hızlı satan oyunlarından biri haline geldi. Bu başarıdan dolayı, hayranlar bir süredir devam oyununu merakla bekliyorlar.

  Sucker Punch’ın Yeni Oyunu Üzerindeki Dedikodular

  Sızıntı yapan SilknigthSucker Punch Productions’ın aslen geçen yıl yeni bir oyun duyurmayı planladığını, ancak planların değiştiğini ve duyurunun “önümüzdeki aylarda” gerçekleşebileceğini ifade etti. “Ghost of Tsushima”nın popülerliği ve yaklaşan film göz önünde bulundurulduğunda, bir devam oyununun duyurulması oldukça muhtemel. Ancak, Sucker Punch’ın tamamen farklı bir oyun üzerinde de çalışıyor olabileceğini unutmamak gerekir.

   

  ( )

  Sony’nin İletişim Stratejisi ve Oyunun Potansiyel Çıkış Tarihi

  Silknigth, Sony’nin iletişim stratejisi hakkında da bilgi verdi. Onlara göre, Sony bir oyunu çıkışından en fazla iki yıl önce duyuruyor ve bu yeni Sucker Punch oyununun bir State of Play veya Showcase etkinliğinde önümüzdeki birkaç ay içinde tanıtılması bekleniyor. Sony daha önce, 2024 yılında tanınmış serilerden hiçbir oyunun çıkmayacağını bildirdiği için, “Ghost of Tsushima 2″nin bu yıl çıkması pek olası görünmüyor; ancak 2025 veya 2026 yılında piyasaya sürülmesi mümkün. Sızıntı kaynaklarından gelen bilgilerin dikkatli değerlendirilmesi önemlidir.

  Bu haber makalesi, “Ghost of Tsushima 2″nin olası tanıtımı ve oyunun gelişimi hakkında bilgi vermektedir. Sony tarafından geliştirilen bu oyun, serinin önceki oyununun büyük başarısının ardından merakla bekleniyor. Oyunun özellikleri ve çıkış tarihi hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmamış olsa da, oyunun geliştirilme aşamasında olabileceği ve yakın zamanda tanıtılabileceği yönünde güçlü söylentiler bulunmaktadır. Ancak, sızıntı kaynaklarından gelen bilgilerin dikkatli değerlendirilmesi önemlidir. Eğer beklenen tanıtım gerçekleşirse, muhtemelen sadece PS5 için çıkacak ve PC lansmanı biraz zaman alabilir.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img