More

  Starfield için Yeni “DLC Büyüklüğünde” Mod

  StStarfield Yeni Modu: “DLC Büyüklüğünde” – Kendi Kolonilerinizi Kurun, Mech’ler Yapın ve Daha Fazlası

  Starfield’ın tekrar oynanabilirliğini genişletmek için arayış içindeyseniz, oyuncuların kendi kolonilerini kurmalarına, mech’ler yaratmalarına ve daha fazlasına olanak tanıyan yeni Starfield modu,“DLC büyüklüğünde”.

  TankGirl444’ten TGs Galactic Colonies Expanse

  Nexus Mods’da dün, mod yapımcısı TankGirl444, en son projesi olan TGs Galactic Colonies Expanse’ı yükledi. Yaratıcı, bunu Bethesda’nın uzay aksiyon RPG’si için “yeni DLC büyüklüğünde bir mod” olarak tanımlıyor. Açıklama, indirenlerin “herhangi bir dünyaya iniş yapabileceklerini ve [kendi] imparatorluklarını kurabileceklerini” vaat ediyor.

  TankGirl444, modun bir ayda oluşturulduğunu ve Starfield’daki oyuncu evini ve yapı inşasını iyileştirmeyi ve genişletmeyi amaçlayan önceki modlarını genişlettiğini açıklıyor. Daha da önemlisi, farklı karakollar oluşturmadan malzeme madenciliği yapmanın daha akıcı bir yolunu sunarak Karakol mekaniğini büyük ölçüde genişletiyor.

  Yeni Mimariler ve Tarım Sistemi

  Bu yeni mod sayesinde, biodomlar gibi birçok yeni mimari yapı Starfield’a eklendi. Biodomlar, oyuncuların çorak ve verimsiz çöllerde küçük bir yeşil alan oluşturmalarına olanak tanır.

  ()

  Starfield modu ayrıca, oyuncuların meyve ve sebzeleri yetiştirebilecekleri, işleyebilecekleri ve satabilecekleri bir tarım sistemini tanıtıyor. Hatta kendi hayvanlarınızı bile yetiştirebilirsiniz. Geniş bir tarım sisteminin yanı sıra, mod yeni gıda maddeleri ve tarifler ekleyen koloni gıda yazıcısı adında yeni bir çalışma tezgahı özelliği de sunuyor.

  Yeni Starfield  Modu ile Mech’lerin Fonksiyonel Kullanımı

  Ancak, Starfield modunda en ilgi çekici bulduğum şey, bu yeni modun Starfield’a işlevsel mech’leri nasıl getirdiği. Oyunun çıkışından önce, özellikle Koloni Savaşı sırasında, mech’lerin Starfield lore’unda bir yeri olduğunu biliyoruz.

  Starfield modu TGs Galactic Colonies Expanse, nihayet Starfield’a işlevsel mech’leri ekliyor. Bethesda, oyunun çıkışından önce mech’lerin oyunda olduğunu, ancak Koloni Savaşı’nın sona ermesinden sonra yasaklandıklarını açıklamıştı. Bu mod, mech’leri geri getiriyor, onları karakollarınızı savunmak için yapmanıza ve kullanmanıza izin veriyor. Ayrıca, sanal mülkünüzü savunmak için yapabileceğiniz yeni taretler ve silahları da ortaya çıkarıyor.

  Starfield yaklaşık altı aydır piyasada ve TGs Galactic Colonies Expanse ile birlikte, oyun deneyimini geliştirmeye yardımcı olan bir dizi diğer kalite-iyileştirme modları bulunuyor. Bunlar arasında sinir bozucu envanter UI’sını iyileştiren bir mod, devasa şehri keşfederken kaybolmamanız için New Atlantis’in bir haritasını sağlayan bir mod ve uzayda sorunsuz bir şekilde seyahat etmenizi sağlayan bir mod bulunuyor.

  Starfield modu kalite-iyileştirme eklemeleri yapan birçok mod yapımcısı olmasına rağmen, Bethesda Game Studios da yamalar aracılığıyla bazı değişiklikler getiriyor. En son güncelleme olan Starfield Güncellemesi, oyuncuların kilit açma mini oyununu oynarken alabilecekleri rahatsız edici bir cezayı kaldırıyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img