More

  Skyrim Oyuncusu Draugr’ın Tuhaf Hareketlerini Fark Ediyor

  Skyrim Oyuncusu Draugr’ın Tuhaf Hareketlerini Fark Ediyor

  Bir Skyrim oyuncusu, oyunun mezarlık alanlarından birini keşfederken bir Restless Draugr’ın varlığına tuhaf bir şekilde tepki vermesini vurguluyor. Oyuncu, düşmanın havada süzülüp dans ettiği garip bir Draugr hatasıyla karşılaşıyor. Bu Restless Draugr’ın bir kriptoda süzülmesi, henüz düzeltilmemiş bir sorundan kaynaklanıyor olabilir. Skyrim’in çeşitli Draugr türleri, Okçulardan Ölüm Lordlarına kadar, oyunun dinamik zorluklarına katkıda bulunuyor.

  Skyrim Karakteri Draugr’ın Garip Davranışları

  Bir oyuncu, Skyrim Draugr’ının havada tuhaf bir şekilde hareket ettiği anı kaydetti. Skyrim piyasaya sürüldüğünden beri, topluluk tarafından birçok garip olay kaydedildi, ancak bu belki de bir Draugr’ı içeren en tuhaf olay olabilir.

  Draugr ile İlk Karşılaşma ve Görevler

  Draugr, Skyrim’de yaygın bir düşmandır ve oyuncular genellikle onlarla ilk olarak Bleak Falls Barrow’da karşılaşırlar. Bleak Falls Barrow’u arama görevi, oyuncular Skyrim’in Helgen Keep eğitimini tamamladıktan sonra Whiterun’da alınır. Oyuncular, Farengar tarafından bir Ejderha Taşı almak için Bleak Falls Barrow’a gönderilir, ancak aynı zamanda zindandaki Altın Ejder Pençesi ile başka bir görevi de tamamlayabilirler. Bu alan, katakomblarında gömülü olan ölümsüz Nord savaşçıları olan Draugr’larla doludur.

  ()

  Draugr’ın Tuhaf Tepkisi ve Olası Sebepleri

  Reddit kullanıcısı Thedarksavant, bir kriptoda tuhaf bir Draugr üzerine odaklanan bir Skyrim videosunu paylaştı. Oyuncunun erken oyun ekipmanına bakılırsa, bu Bleak Falls Barrow veya alternatif düşük seviyeli bir alan olabilir. Klip, özel Skyrim Khajiit karakterinin Draugr ile aynı yöne bakarken başlar ve sonra normalde düşman olan düşmana bakmak için döner. Restless Draugr, yerden birkaç metre yukarıda bir köşede süzülürken, sanki bir dansmış gibi sağa ve sola dönüyor. Ölümsüz yaratık bir balta taşıyor ve her iki kolu ara sıra yakındaki duvarlardan geçiyor. Oyuncu muhtemelen yerinde hareket eden düşmanı yenebilir, ancak Draugr oyuncuya saldıramıyor gibi görünüyor.

  Birçok kalıcı hatanın bulunduğu göz önüne alındığında, bu Draugr henüz düzeltilmemiş bir sorundan etkilenmiş olabilir. Restless Draugr olarak adlandırıldığı için, bu sonsuz hareket düşmanın adını icra ettiğini gösteriyor. Skyrim Draugr türleri arasında Okçular, tek el ve iki el silah taşıyan Savaşçılar, Büyücüler, Overlordlar, Niche, Wight ve Dawnguard’ın Hulking Draugr’ı bulunur. Bunun ötesinde, çok daha fazla hasar verebilen ve genellikle Dragonborn çığlıklarıyla donatılmış olan Draugr Ölüm Lordları ve Scourge Lordları da vardır. Bu Draugr’ın sihirli yetenekleri olsaydı, birini kullanma animasyonu köşede tutan hatayı etkisiz hale getirebilir

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img