More

  Star Wars Outlaws: Yeni Hikaye Fragmanı Önümüzdeki Hafta Geliyor

  Star Wars Outlaws: Beklenen Hikaye Fragmanı Yakında

  Ubisoft, Star Wars Outlaws için bir hikaye fragmanını bu Salı, 9 Nisan’da, sabah 9’da PST / öğlen 12’de EST’de yayınlayacağını duyurdu. Videoya odaklanacak hikaye bölümünün detayları henüz gizemini korurken, dünya prömiyeri görüntüleri, projenin başroldeki serserileri Kay Vess ve Nix’e dair çok daha net bir bakış sunacak.

  Ubisoft’un Star Wars Outlaws için hazırladığı hikaye fragmanının yaklaşan yayını, Star Wars evreninin derinliklerine yeni bir dalış vaat ediyor. Bu fragman, Kay Vess ve Nix gibi karakterlerin karmaşık geçmişlerini ve motivasyonlarını aydınlatarak, hayranların Galaktik İmparatorluk ve Jedi Şövalyeleri arasındaki kritik döneme dair daha fazla bilgi edinmelerini sağlayacak. Fragmanın, Star Wars mitolojisine yeni bir soluk getirecek özgün hikayesiyle, serinin sadık takipçilerini heyecanlandırması ve yeni izleyicileri de bu zengin evrene çekmesi bekleniyor. Bu, sadece bir oyunun ötesinde, Star Wars’ın büyülü dünyasına yapılan bir davet niteliğinde olacak.

  Hikaye Fragmanından Beklentiler ve Paskalya Yumurtaları

  Açık dünya türündeki bu yan ürünün, İmparator’un Dönüşü ve Jedi’nin Dönüşü arasında geçtiğini hatırlamak önemli, bu yüzden hikaye fragmanı, dikkatli izleyiciler için Paskalya Yumurtaları da sunabilir. Şanslıysak, nihayet bir çıkış tarihi de alabiliriz.

  ()

   

  Ubisoft ve Star Wars Evrenine Katkıları

  Geçen yıl anlatı yönetmeni Navid Khavari, yaratıcı yönetmen Julian Gerighty ve Lucasfilm kıdemli yaratıcı yöneticisi Matt Martin ile yapılan konuşmada, Star Wars Outlaws hakkında daha fazla bilgi edinildi. Sohbet sırasında, Kay Vess hakkında ve projenin geniş Star Wars evrenine nasıl uyduğu hakkında daha fazla bilgi sahibi olundu.

  Ubisoft’tan Diğer Haberler ve Gelecek Planları

  Ubisoft, 10 Haziran’da yepyeni bir Ubisoft Forward sunumunun prömiyerini yapacağını duyurdu. Şirketin elinde birçok proje var ve şovda tam olarak ne göreceğimizi henüz açıklamadı. Ancak, umut verici öne çıkanlar arasında Assassin’s Creed Codename RedThe Division 3Splinter Cell yeniden yapımı ve belki de daha fazla Star Wars Outlaws bulunuyor.

  Star Wars Outlaws’ın henüz bir çıkış tarihi yok, ancak en azından 2024 yılı bitmeden PCPlayStation 5 ve Xbox Series X | S için piyasaya sürülmesi bekleniyor. Çıktığında, Assassin’s Creed Valhalla gibi devasa, bitirilemez bir RPG olmasını beklemeyin. Daha fazlası için, Ubisoft’un geçen yıl yayınladığı oyun içi görüntülere mutlaka göz atın.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img