More

  THQ Nordic, 2024 Showcase Etkinliğini Duyurdu

  THQ Nordic, 2024 Showcase Etkinliğini Duyurdu

   

  Avusturya menşeili oyun yayıncısı THQ Nordic, bu yılın showcase etkinliğini duyurdu. Yeni etkinliğin, Gothic Remake ve Titan Quest 2 gibi önemli yapımları içermesi bekleniyor. Buna karşılık, bu senenin merakla beklenen showcase etkinliği, 2 Ağustos’da gerçekleşecek. Gothic Remake’in bu yıl çıkış yapacağını biliyoruz fakat kesin çıkış tarihi henüz belirtilmedi. Titan Quest 2 için ise henüz bir oynanış videosu gösterilmedi.

   

  Geçtiğimiz yıl düzenlenen THQ Nordic etkinliği, 50 dakikadan fazla sürmüştü. Geçtiğimiz yıl, geliştirilen 37 oyun olduğunu fakat bunların 20’sinin henüz duyurulmadığından bahsettiler. Ek olarak, geçtiğimiz yıl South Park: Snow Day ve Titan Quest 2 gibi yapımlara yer verildi. Oldukça dikkat çeken bu yapımlar, oyuncuların odağına oturmayı başardı. Bu seneki etkinlik için ise oyuncular aynı heyecanı taşıyor.

  THQ Nordic, 2024 Showcase Etkinliği için Beklentiler

   

  Bunlara ilaveten, Embracer Group içinde yaşanan karışıklıklar ve THQ Nordic’in yan kuruluşlarıdan biri olan Black Forest Games işten çıkarmaları oyuncuları endişelendiriyor. Şirketler içinde yaşanılan bu karışıklıklar, oyunların bir kısmının iptal edildiği düşüncesi yaratıyor.

  Bunların yanısıra, oyuncuların bu etkinlikte görmeyi beklediği bir diğer oyun serisi ise Darksiders. Üç ana oyun ve bir yan oyundan oluşan Darksiders serisi, şirketin en dikkat çeken yapımları arasında. Serinin en son çıkan oyunu Darksider Genesis, Diablo’ya benzer bir deneyim sundu. Bu sebeple yeni çıkacak bir Darksiders oyunu dikkatleri THQ Nordic’e toplamayı başarır.

  Son olarak, THQ Nordic 2024 Showcase etkinliğinin detayları için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img