More

  Yeni Batman: Arkham Oyunu Bir Fragman ile Duyuruldu

  Yeni Batman: Arkham Oyunu Bir Fragman ile Duyuruldu

  Yeni bir Batman: Arkham Shadow oyunu oyunculara tanıtıldı. Serinin yeni VR oyunu olacak yapım yalnızca Meta Quest 3 için çıkış yapacak. Yılın sonuna doğru çıkış yapması beklenen yapım, oyuncuları fazlası ile heyecanlandırmayı başardı. 

  Oculus ve Camouflaj Studios tarafından geliştirilen yapım, seriye yeni bir soluk getirecek. Serinin hayranlarını oldukça memnun eden bu yapım için beklenti oldukça yüksek diyebiliriz.

  Fragman ile Ortaya Çıkan Detaylar

  Batman: Arkham Shadow için yayınlanan fragman, akıllara kötü karakteri The Ratcatcher olduğunu getirdi. Bu doğrultuda, serinin ikinci VR oyunu olarak çıkış yapacak yapım macera dolu bir deneyimin kapılarını oyunculara araladı.

   

  Batman: Arkham Serisi ve VR Serüveni

   

  Daha öncesinde, 2016 yılında Rocksteady tarafından PS4’ün orijinal VR’ı için çıkış yapan bir Batman: Arkham oyunu görmüştük. Batman: Arkham Knight’ın bir sene sonrasında Batman: Arkham VR için çıkış yaptı. Arkham Knigh’tan bir sene sonra çıkmasına rağmen, ondan önceki olayları konu alan yapım, keyifli bir deneyim sundu. Batman’in bir cinayeti çözmeye çalıştığı bir deneyim sunan Batman: Arkham, karışık eleştiriler almıştı.

   

  Şimdi ise, ilk VR oyunun yıllar sonrasında yeni bir oyun bizleri bekliyor. Batman: Arkham Shadow, daha öncesinde Iron Man VR oyununu geliştiren Oculus Studios ve Camouflaj tarafından geliştiriliyor. 7 Haziran tarihinde gerçekleşecek Summer Game Fest’te tekrar tanıtılacak oyun, dikkat çekmeyi başardı.

  Oyun, yayınlanan kısa fragmanı sayesinde oyuncuların bilgi sahibi olmasını sağladı. Ancak kısa olması sebebiyle Batman: Arkham Shadow, şimdilik çok fazla detaya yer vermedi. Gece vaktinde Gotham sokaklarını keşfeden Batman’i gördüğümüz fragmanda heyecan verici detaylar elbette ki var. Fragmanda, kırmızı gözlü ve anormal duran fareler tarafından etrafı sarılan Batman, duman bombası kullanıyor. Tahmin ediyoruz ki, bu fareler daha önceki oyunlarda çok görmediğimiz The Ratcatcher tarafından kontrol ediliyor.

  Oyunun geçeceği zaman çizelgesi henüz bilinmiyor. Üstelik, çıkış tarihi hakkında da bilgi sahibi değiliz. Bu sebeple, Batman: Arkham Shadow detayları için 7 Haziran’daki Summer Game Fest’i sabırsızlık ile bekleyeceğiz.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img