More

  PlayStation Showcase Etkinliği Gelecek Hafta Düzenlenebillir

  PlayStation Showcase Etkinliği Gelecek Hafta Düzenlenebillir

   

  Sony’nin merakla beklenen PlayStation Showcase etkinliğinin gelecek hafta düzenleneceği söyleniyor. Bu söylentinin kaynağı ise çoğu kişi tarafından bilinen bir isim. Popüler bir podcaster olarak tanıdığımız DJ Akademiks. Podcaster’ın paylaşıp ardından sildiği bir gönderisinin sebep olduğu bu söylentiler, hayranları heyecanladırmayı başardı.

  Kendrick Lamar ve Drake arasındaki müzikal gerginlği güncelleyen popüler podcaster, sanıyouz ki yanlışlıkla bu yılın PlayStation Showcase etkinliğinin tarihini de sızdırdı. Bu söyletiden yola çıkılarak, Drake ve Kendrick Lamar’ın Sony ile pazarlama anlaşmasından bahsediliyor. Bu anlaşma doğrultusunda, taraflar PlayStation etkinliği son bulana kadar parçalarını yayınlamayı erteleyebilir.

   

  PlayStation Showcase Etkinliği ile Duyurulması Beklenen Yapımlar

   

  Merakla beklenen Playstation etkinliği gerçekleştiği takdirde, oyuncuların beklediği birkaç oyun duyurulabilir. Bunlardan biri, son dönemde adından oldukça bahsettiren Silent Hill 2 Remake’in çıkış tarihi. Bir diğeri ise, Metal Gear Solid Delta: Snake Eater güncellemeleri.

   

  Buna ek olarak, söylentiler PlayStation Showcase etkinliğinde bu iki yapım hakkında heyecan verici detaylara da yer veriyor. Bunların başında ise Silent Hill 2 Remake’in ESRB derecelendirmesini almış olduğu. Bu da demek oluyor ki, lansman için oldukça yakın olabiliriz. Diğer bir taraftan ise Metal Gear Solid Delta: Snake Eater’ın da bir remake versiyon olduğu. Hayranlar tarafından oldukça ilgi gören bu iki başlık, gündemi oldukça meşgul ediyor. 

  Sonuç olarak, bu söylentiler doğru çıkarsa oyun pazarı için oldukça ilgi çekici gelişmeler yaşanma olasılığı var. Bunun yanı sıra bildiğiniz gibi, geçtiğimiz yıl Showcase etkinliği geçen  Mayıs ayı sonunda gerçekleşti ve büyük etkileşim yarattı. Bahsi geçen söylenti ise buna bağlı olarak, bu yılki etkinliğin Mayıs ortası düzenleneceğini işaret ediyor.

  Bunların ışığında PlayStation Showcase 2024, Sony tarafından henüz doğrulanmamış olsa da söylentiler heyecan yaratmayı başarıyor diyebiliriz.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img