More

  Homelander Karakterinin İlk Mortal Kombat 1 Fragmanı Yayınlandı

  Homelander Karakterinin İlk Mortal Kombat 1 Fragmanı Yayınlandı

   

  Mortal Kombat 1 için beklenen gelişme nihayet yaşandı. Tanıtıldığı ilk günden beri hayranlar tarafından merakla beklenen Homelander karakteri için bir fragman yayınlandı. Kısa olmasına rağmen karakter hakkında ilk bakışı bizlere sunan fragman, heyecanı artırmayı başardı.

   

   

  Mortal Kombat 1’e elinde sütü ile dahil olacak olan Homelander için ilk bakışımızı sağlamayı başardık. The Boys’a atıfta bulunan iki vuruş ile hayranları karşılayan fragman, karaktere dair hızlı bir gezinti sundu. İlk kez karakterin sesi duyulan bu fragman, ses sanatçısının Antony Starr olup olmadığı hakkında tartışmalara sebep oldu.

   

  Homelander Karakterine İlk Bakış

   

  Görüldüğü üzere, Mortal Kombat 1’in ilk Kombat Paketi ile sunulan dövüşçüler beklenen heyecanı yaratamadı. Bunun üzerine üçüncü parti dövüşçüler olan Omni-Man ve Peacemaker büyük hit yaratmayı başardı. Öte yandan ise en büyük hiti Homelander yakaladı. Tanıtıldığı andan itibaren hayranlar tarafından büyük ilgiyle karşılanan Homelander, çıkışa yaklaşıyor. Homelander, en çok konuşulan karakter olsa da her zaman iyi yanlarıyla bahsedilmedi. Fragmanda da görüldüğü üzere, karaktere ilk bakışı sağladık. Olumsuz tarafta ise, karakter seslendirmeninin Antony Starr olmadığı var.

   

  Diğer taraftan, yayınlanan fragmanda, The Boys dizisine onlarca gönderme görüyoruz. Aynı zamanda bunlardan biri ise kapanış sahnesinde küçük bir süt şişesinden süt içen Homelander. Diziden alışık olduğumuz bu sahne, en az dizideki kadar rahatsız edici. Bir diğeri ise Ölümcül Vuruş’lar. Şaşırtıcı olmayan bir biçimde, karakter ilk vuruşta düşmanının kafasında delik açıyor. Öbür vuruşta ise düşmanını gökyüzü ve uçağa fırlatıyor. Daha önce hayranlar tarafından tahmin edilen bu vuruşlar, herhangi bir şaşkınlığa neden olmadı. 

   

  Bununla beraber olumsuz tarafta ise Homelander’ın sesini duyduğumuz anlar var. Alışık olduğumuz gibi tehditkar biçimde söyleniyor. Üzücü olan kısım, karakterin sesinin Starr’ın verdiği havaya sahip olmaması. Taklit olduğu düşünülen ses şaşırtıcı olmasa da hayranları hayal kırıklığına uğrattı.

   

  Fragmanda Homelander’ın sesini, aktöre benzetemeyen oyuncular büyük hayal kırıklığına uğradı. Bunun yanı sıra Antony Starr’ın role dönmeyeceği uzun zamandır gündem olsa da net bir açıklama yok. Yayınlanan fragman sayesinde, bu üzücü durum neredeyse onaylanmış gibi duruyor.

   

  Karakterin Çıkış Tarihi

   

  Mortal Kombat 1’e misafir olarak katılacak karakter için fragmanda çıkış tarihini verilmedi. Buna parelel olarak, dizinin bir sonraki sezonunun Temmuz’da oyuncuyla buluşacağı belirtiliyor. Bu doğrultuda, NetherRealm‘in aynı zaman dilimini hedeflemesi oldukça muhtemel.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img