More

  PlayStation Plus Premium Abonelerine Suicide Squad: Kill the Justice League Ücretsiz!

  PlayStation Plus Premium Abonelerine Suicide Squad: Kill the Justice League Ücretsiz!

   

  Bu yılın en tartışma konusu yaratan oyunlarından biri olan Suicide Squad: Kill the Justice League, PS Plus Premium abonelerine ücretsiz deneme sürümü olarak sunuluyor. Satış beklentilerini karşılayamayan Suicide Squad: Kill the Justice League, bazı oyuncular tarafından sevildi. Öteki taraftan, bir kısım oyuncu için karakterleri ve oynanışı sevilen yapım şans verilebilir görünüyor.

   

  Suicide Squad: Kill the Justice League Hala Tartışma Yaratıyor

   

  Çıkışı ile birçok tartışma konusu yaratan Suicide Squad: Kill the Justice League, deneme sürümü olarak oyunculara servis ediliyor. Aslına bakılırsa bazı oyuncular, yerine daha iyi yorumlar alan bir oyunun eklenmesini tercih ediyor. Buna rağmen, PS Plus abonelerine sunulan ücretsiz denemeler iyi bir fırsat. Oyuncular, bu sayede şans vermeyi düşünmedikleri yapımlarla tanışabiliyor ve çoğunlukla bu oyunlara pozitif bakıyor.

  PS Plus Premium Abonelerinin Kafası Karışık

  Rocksteady’nin son oyunu olan Suicide Squad: Kill the Justice League, şu an tüm PS Plus Premium aboneleri için mevcut. PlayStation Store’daki yorumlardan görülebildiği üzere yapım oyuncuları fikir ayrılığına sürükledi. Eleştirmenler tarafından topa tutulan oyun, birçok açıdan eleştiriliyor. Tartışmalı hikaye kararları, tekrar eden hikaye tasarımı dolayısıyla “büyük bir kalite düşüşü” olarak yorumlandı. Bunun yanında, Batman: Arkham Knight ile arasındaki sekiz yılın hüsranla sonuçlanması, oyuncuları büyük bir hayal kırıklığına uğrattı.

   

  Hepsinden öte, tüm bu olumsuz yorumlara rağmen, bir kısım oyuncu ise farklı düşüncelere sahip. Yapım seslendirme, karakterler ve keyifli silah kullanımı sebebi ile olumlu değerlendirmeler de aldı.

   

  Sony Olumsuzluklara Rağmen Oyuncuları Memnun Etmeyi Başarıyor

   

  Game Pass benzeri bir hizmet sunan PlayStation Plus abonelikleri, üç katmandan oluşuyor. Bu sene yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen, Sony oyuncularını memnun etmeye devam ediyor. Aboneliğin üç katmanında da birçok kaliteli içeriği oyunculara sunan şirket, memnuniyeti artırıyor.

   

  PlayStation’ın devamlı olarak genişleyen kütüphanesine ek olarak PlayStation Plus Premium aboneleri, muhteşem bir ayrıcalığa sahip. PS Plus Premium aboneleri, en son oyunları “ücretsiz deneme” başlığı altında deneyebiliyor. Aboneler, bu sayede oldukça keyifli.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img