More

  Project Rene Çok Oyunculu Modu için Oyuncu İstekleri Değerlendiriliyor

  Project Rene Çok Oyunculu Modu için Oyuncu İstekleri Değerlendiriliyor

   

  The Sims oyuncuları, Project Rene için oldukça heyecanlı. Öyle ki, oyuncular çok oyunculu bir mod istiyorlar. The Sims projesi için çok oyunculu mod cazip bir fikir. Buna paralele olarak, mod doğru şekilde ele alınmazsa felaketi doğurabilir. 

   

  The Sims Project Rene Çok Oyunculu Modunda Aile ve Evlilikler

   

  Bilinen üzere The Sims oyunlarında oyuncular kendi yarattıkları karakterler ile evlenip aile kurabiliyor. Bu durum çok oyunculu mod için de geliştirilebilirse, harika sonuçlar doğurur. Örneğin, bir oyuncu başka bir oyuncu ile aile kurması. Bu sayede oyuncular, The Sims evreninde sadece kendileriyle karşılaşmak yerine, gerçek karakterler ile etkileşime geçer. Bu sayede, oyunun gerçekçiliği artar ve evlilik gibi karmaşık durumlar eğlencenin sadece bir parçası olur.

   

  Project Rene Discord Entegrasyonu

   

  Birden fazla oyuncunun birbiri ile iletişime geçmesi, Simlish ile pek mümkün değil. Bu sebeple Project Rene ile sağlanacak bir Discord Entegrasyonu direkt iletişim ve organizasyon için verimli sonuçlar doğuracaktır. Daha önce Among Us gibi yapımlarda da gördüğümüz bu entegre sistemi, oyun deneyimini oldukça iyileştiriyor. 

  Çok Oyunculu Modda Kişisel Alanlar

   

  Oldukça heyecan verici sonuçlar yaratan yeni çok oyunculu mod, bir MMO projesini işaret etmiyor. Bu sebeple, isteyen oyuncular yapımı toplulukla birlikte deneyimleyebilir. Diğer taraftan, geleneksel The Sims’te olduğu gibi kendi başlarına yapımı deneyimleyebilmeliler. Bu sayede, istenmeyen iletişimler ve ziyaretlerden kaçınmak için güzel bir yöntem.

   

  Oyuncular ve Eşya Paylaşımları

   

  Biliyoruz ki The Sims Simleon’ları biriktirmek hiç de kolay değil. Birkaç bin Simleon biriktirebilmwk için oldukça zaman harcamak gerekiyor. Bu sebeple, çok oyunculu Project Rene bunun önüne geçmek için güzel bir yol. Oyuncular birbirleri ile eşyalarını paylaşarak etkileşimi artırabilirler. Böylelikle oyuncular artık istemedikleri eşyaları silmek yerine, birbirine hediye eder veya paylaşır. Hatta belki de bir takas sistemi bu durumu daha da renklendirmek için güzel bir fırsat olur.

   

  Son olarak, The Sims Project Rene ile, oyuncular artık NPC’ler ile değil gerçek insanlarla etkileşime geçmesi olumlu sonuçlar doğurur diyebiliriz. Bu sayede, The Sims deneyimini renklendirmek ve iyileştirmek için bir fırsat olur. Çok oyunculu mod fikri hala tartışılıyor olsa da, yeni yapım bu fikri deneyimlemek için oldukça uygun olabileceğini düşünüyoruz.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img