More

  Starfield Oyuncusundan Korsan Temalı Yıldız Gemisi Yapımı

  Starfield Oyuncusundan Korsan Temalı Yıldız Gemisi Yapımı

  Starfield oyununun bir hayranı, yıldız gemisine korsan temasıyla etkileyici bir makyaj yaparak, gemi inşa özelliğiyle yaratıcılığını sergiliyor.

  Oyun Topluluğundan Yaratıcı Dokunuşlar

  Starfield oyuncuları, oyunun gemi inşa özelliğiyle sürekli olarak büyük yaratıcılık gösteriyor. Oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana, topluluk ilginç gemi tasarımları yapma konusunda sınırları zorluyor.

  Starfield’ın Gemi İnşa Özelliği

  Starfield’ın lansmanından önce, gemi inşa özelliği oyun için büyük bir satış noktası olarak lanse edilmişti. Birçok oyuncu, Starfield’ın birçok özelliğinin abartıldığını düşünse de, gemi inşa özelliği, oyunu sevmeyenler arasında bile favori olmuş. Yayınlandığından bu yana, topluluk doğru ellerde gemi inşa özelliğinin ne kadar yetenekli olduğunu göstermek için çok zaman harcamış. Bir oyuncu, Star Wars’tan Anakin’in yıldız gemisini Starfield’da yeniden yaratarak, diğer popüler serilerden gemileri oyuna nasıl getirebileceğini göstermiş.

  ()

  Korsan Temalı Gemi Yapımı

  İnanılmaz korsan gemisi yapımı, Redditor _hell_o tarafından yaratılmış ve Siyah İnci olarak adlandırılmış. Detaylar inanılmaz, gemi üç direk içeriyor ve gerçekten uzayda uçan bir korsan gemisi gibi görünüyor. Kullanıcı, geminin hareket halindeyken nasıl göründüğünü gösteren bir GIF’i de, yorum bölümünde paylaşmış. Herkes için olmasa da, bu yapım Starfield’da bir korsan olarak rol yapmak isteyen her oyuncu için mükemmel olurdu.

  Yaratıcılık ve Modlama

  Bu belirli Starfield yapımı modlanmamış olsa da, mümkün kılmak için popüler bir silah hilesi kullanıyor. Bu, herhangi bir oyun sürümünde yapılabilir olduğu anlamına geliyor ki bu da onu yeniden yaratmak isteyen herkes için harika bir haber. Ne yazık ki, bu Starfield gemisi için özel bir yapım kılavuzu yok, bu yüzden kendi versiyonunu yaratmaya çalışan her oyuncu kör bir şekilde ilerlemek zorunda kalacak. Topluluk tarafından şimdiye kadar üretilen inanılmaz Starfield yapıları göz önüne alındığında, birinin bu tasarımı yeniden yaratması veya hatta geliştirmesi kesinlikle mümkün.

  Topluluk ve Gelecek Beklentileri

  Birçok oyuncu Starfield’ı ve sunduğu her şeyi keyifle oynamaya devam ederken, Bethesda hayranlarının bir kısmı oyundan memnun değil. Bu durum göz önüne alındığında, Bethesda’nın 2024 boyunca bunu nasıl ele alacağını görmek ilginç olacak. Yaklaşan Shattered Space DLC’si, Bethesda’nın toplulukla ilişkilerini sıfırlama şansı olabilir ve birçok kişi oyuna ikinci bir şans vermeye istekli. Yeni genişlemenin Starfield’da hayranları kazanmaya yetip yetmeyeceğini zaman gösterecek.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img