More

  MoreFun Studios, Arena Breakout: Infinite’i Duyurdu

  MoreFun Studios, Arena Breakout: Infinite’i Duyurdu

  Tencent Games’in alt şirketi olarak adını duyuran MoreFun Studios, Arena Breakout’un PC versiyonu olacak Arena Breakout: Infinite’i duyurdu. 

   

  Öne Çıkanlar: 

  • Arena Breakout: Infinite’in bu yıl Steam’de sunulması bekleniyor.
  • MoreFun Studios, yeni oyun hakkında yaptığı açıklamalar ile oyun dünyasında heyecan yaratmayı başardı.
  • Henüz kesin bir çıkış tarihi verilmeyen Arena Breakout: Infinite için beta kayıtları başladı.

   

  Arena Breakout: Infinite Hakkında Bildiklerimiz

  MoreFun Studios, Arena Breakout: Infinite hakkında; görsel açıdan etkileyici ve çarpıcı bir FPS oyunu olduğu yönünde açıklamalar yaptı. 2024 yılının ilerleyen dönemlerinde Steam’de oyuncularla buluşması beklenen yapım için “eşsiz silah özelleştirmeleri” ve birinci şahıs nişancı açısında gerçekleklik sunulacağı vaad ediliyor.

   

  Serinin Geleceği

  Geçtiğimiz yıl Android ve iOS cihazlarında yerini almış olan Arena Breakout, Escape from Tarkov için bir alternatif olarak görülmüş ve övgüler almıştı. PC versiyon olarak çıkış yapmaya hazırlanan yapım için geliştirici MoreFun Studios; “Arena Breakout: Infinite’te Karanlık Bölge’ye girin ve insanlık tarihinde bilinen en ölümcül paralı asker olun. Yüksek derecede yetenekli bir askeri operatör olarak, yüksek risklerin yüksek ödüllerle eşit olduğu savaşla yıpranmış Kamona bölgesine yolculuk edin. Tetiği çekin, siper alın ve ilerleyin. Yüksek değerli eşyaları çıkarmak ve zengin olmak için savaş arenalarına girin… ama hayatta kalmak için savaşmaya hazır olun.” açıklamasını yaptı.

  ()

   

  Yapım Hakkında Ek Detaylar

  500’den fazla aksesuarı içinde bulunduran yoğun özelleştirme seçenekleri birçok ayrıcalığı oyuncularına sunmaya hazırlanan Arena Breakout: Infinite, eşsiz bir deneyimin kapılarını aralıyor gibi görünüyor. Her ayarlama seçeneğinin, 360 derece mekansal ses efektleri içeren savaş arenalarına girmeden önce silahların istikrar, doğruluk ve menzilini özelleştirme imkanı sunacağı Arena Breakout: Infinite, rekabetçi ve oyuncu – öncelikli bir deneyim sağlayacak.

   

  Yapımın Geleceği ve Beklentiler

  Yapım sadece rekabetçi bir oyun deneyimi değil, aynı  zamanda yoğun bir hikaye anlatımı ve karakter gelişimi de sunacak gibi görünüyor. Oyuncuları Kamona bölgesinin gerilim dolu atmosferine çekerek, unutulmaz bir deneyim yaşatacak. Arena Breakout: Infinite evreninin zorlu görevleri ve acımasız düşmanları ile baş edecek olan oyuncular; stratejilerini sürekli güncel tutmalı ve her duruma ayak uydurmalılar.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img