More

  Valiant Hearts: Coming Home, Steam ve Epic Games Store’a Geliyor

  Valiant Hearts: Coming Home, Steam ve Epic Games Store’a Geliyor

  Ubisfoft’un 2023 yılında çıkış yapan oyunu Valiant Hearts: Coming Home, Steam ve Epic Games Store’daki  yerini almaya hazırlanıyor. İlk başta oldukça sınırlı platformlarda oyunularla buluşan yapım, nihayet tüm kullanıcıların ulaşabileceği bir konuma geliyor.

   

  Öne Çıkanlar:

  • Valiant Hearts: Coming Home’un gelecek ayın sonlarında Epic Games ve Steam’de de satışa sunulması bekleniyor.
  • Geçen yıl Ocak ayında sadece Netflix aboneli için çıkış yapan oyun, Mart ayında konsol ve PC’lerdeki yerini aldı.
  • Valiant Hearts: Coming Home, PC için sadece Ubisoft Store üzerinden satılıyordu.

   

  Valiant Hearts: Coming Home ve Yeni Nesil Platformlar

   

  Oyunculara, savaş temalı bulmaca deneyimi sunan Valiant Heart: Coming Home, bu yıl Ocak ayında ilk yaşını doldurdu. İlk çıkış yaptığı tarihte iOS ve Android kullanıcıları için Netflix’te sunulmaya başlamıştı. Ardından, bu yıl Mart ayında daha geniş kitlelere hitap etmek adına Ubisoft Store üzerinden PC, Switch, Xbox ve PS kullanıcılarına da sunulan Valiant Hearts: Coming Home, şimdi ise Ubisoft ve Steam platformlarında da yerini almaya hazırlanıyor.

  Ubisoft, Valiant Hearts: Coming Home‘u daha geniş kitlelere yayarak, oyuncuların hikaye ve karakterler ile derin bağlar kurmasını hedefliyor. Savaşın insan üzerindeki etkilerine dikkat çeken yapımın bahsi geçen platformlardaki yerini alması ile oyunların sadece insanların eğlenceli vakit geçirme aracı değil, derin mesajlar içeren bir taşıyıcı olduğunu da vurguluyor. Oyun severlerin dikkat ve ilgisini üzerine çekmeyi başaracağı düşünülen yapım, içinde bulunduğumuz kaotik dönemde, içerdiği mesajlar ile içinizde bir yerlere dokunacak.

   

  Yayın Tarihleri

  Steam: Yakında

  Epic Games Store: 24 Mayıs

  Ubisoft Store: 7 Mart 

   

  Ubisoft Oyunları ve Steam

  Ubisoft, 2019 yılında oyunları Steam’de yayınlamamaya başladı. Öyle ki, Ubioft oyunlarının Steam’e gelmesi yıllar sürüyordu. 2022 yılının sonunda alınan karar ile Ubisoft, oyunlarını tekrar Steam’de yayınlamaya karar verdi. Bu nedenle, Valiant Hearts: Coming Home’un Ubisoft Store’a özel satış süreci oyuncular tarafından oldukça kısa görülüyor. Oyun severler arasında heyecan yaratan bu durum, Ubisoft oyunlarını daha geniş kitlelere ulaştıracak stratejik bir hamle olarak değerlendiriliyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img