More

  Dragon Ball: Sparking Zero, Gelecek Gohan’ı ve Yeni Karakterleri Kadrosuna Ekliyor

  Dragon Ball: Sparking Zero, Gelecek Gohan’ı ve Yeni Karakterleri Kadrosuna Ekliyor

  Bandai Namco’nun 3D dövüş oyunu Dragon Ball: Sparking Zero, Gelecek Gohan, Beerus ve daha birçok yeni karakteri oynanabilir karakterler listesine ekleyerek oyun severlerin beklentilerini yükseltiyor.

  Yeni Karakterler ve Genişleyen Roster

  Sevilen Budokai Tenkaichi serisinin bir sonraki oyunu olan Dragon Ball: Sparking Zero, merakla beklenen 3D dövüş oyununa eklenecek daha fazla karakteri doğrulayan yeni ekran görüntüleri ile gündemde. Süper güçlü kahramanlar arasında, sıkça unutulan Saiyan savaşçısı, Dragon Ball Z’nin Gelecek Gohan’ı bulunuyor.

  V-Jump dergisinin Sparking Zero ekran görüntüleri, daha sonra X/Twitter üzerinde hayran çevirileri ile paylaşıldı ve Gelecek Gohan’ı, yaklaşmakta olan arena dövüş oyununun sürekli artan kadrosunu güçlendiren beş diğer oynanabilir karakter arasında onayladı. Yayın anı itibarıyla, Sparking Zero şimdi 42 oynanabilir karaktere sahip. İşte Sparking! Zero’ya gelen diğer kahramanların listesi:

  • Beerus
  • Whis
  • Gohan (Yetişkin)
  • Videl
  • Trunks (Kılıç)

  Gelecek Gohan’ın Özel Yeri

  Gelecek Gohan, Trunks ve Beerus gibi diğer popüler Dragon Ball Z ve Dragon Ball Super karakterleri arasında yer alsa da, DBZ hayranları açısından, Sparking Zero’nun itiraf edilen beklenen oynanabilir karakterlerinin varlığını aşıyor. Gelecek Gohan’ın Sparking Zero’da hayranların kolektif akıllarını uçurmasının nedenlerinden biri, serinin kanonunda aldığı sınırlı ama etkili ekran süresi sayesinde.

  ()

  Gelecek Gohan ilk olarak Dragon Ball Z özel bölümü, Trunks’ın Tarihi’nde ortaya çıktı. Burada, Android 17 ve Android 18’in DBZ’nin diğer kahraman kadrosunu katlettikten sonra, o ve Trunks insanlığın son savunma hattı olarak görev yapıyor. Tasarım açısından, Gelecek Gohan kendisini diğer karakter iterasyonlarından ayırıyor çünkü sadece sağ kolunu kullanarak dövüşüyor. Ünlü bir şekilde, Gelecek Gohan, cyborg ikilisiyle umutsuzca yapılan savaş sırasında Trunks’ı korurken sol kolunu kaybetti.

  Oyun İçi Model ve Hayranların Tepkisi

  Gelecek Gohan, Dragon Ball Xenoverse 2 gibi diğer Dragon Ball oyunlarında yer almış olsa da, karakter modeli vücuduna hala iki dev kol takılı haldeydi. Bu da, “Gelecek Gohan’ın işe yaramaz kırık kolunu kesmek” amacıyla yaratılan mütevazı bir PC modunun oluşmasına yol açtı. V-Jump’ın ekran görüntülerine göre, Gelecek Gohan’ın karakter modeli, sadece bir kol ile savaşacak, bu da fanatik hayranların hayranlığını kazanacak.

  Gelecek Gohan’ın Etkisi ve Anıları

  Sınırlı ekran süresi bir yana, Gelecek Gohan’ın ölümü, hayranlar arasında, Gelecek Trunks’ın ilk kez Süper Saiyan’a dönüşmesine neden olan duygusal itici güç olarak en çok hatırlanan olaydır.

  Dragon Ball: Sparking! Zero, PC, PS5 ve Xbox Series X/S’de piyasaya sürülüyor. Henüz bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, Goku ve Vegeta Rivals fragmanından kaçırmış olabileceğiniz yedi detayı açığa çıkaran özelliğimizi mutlaka inceleyin.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img