More

  Epic Games Store, 25 Nisan Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

  Epic Games Store, 25 Nisan Ücretsiz Oyunlarını Açıkladı

  Epic Games Store, 25 Nisan tarihinde ücretsiz olarak sunacağı oyunları açıkladı. Gelecek hafta birbirinden keyifli deneyimler sunan oyunları ücretsiz satın alıma açacak olan Epic Games, kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor.

  Öne Çıkanlar:

  • Epic Games Store, yeni haftada ücretsiz sunacağı oyunları açıkladı.
  • Mağazadan şu an edinilebilir oyunlar: The Big Con ve Town of Salem 2.
  • Yeni haftada Epic Games’ten ücretsiz olarak edinilebilecek oyunlar: Lisa: Definitive Edition ve Industria.

   

  Epic Games’in 25 Nisan – 2 Mayıs tarihleri arasında ücretsiz olarak oyunculara sunacağı oyunlar belirlendi. Her hafta ücretsiz olarak satışa sunduğu oyunlar ile oldukça ilgi gören Epic Games, gelecek hafta da ilgi çekici konulara sahip iki yapımla oyuncuların karşısına çıkacak. Kullanıcılarına, kütüphaneye eklenecek oyunlar hakkında önceden bilgi sağlayan Epic Games, bazen sürpriz bir yapımla oyuncuları şaşırtıyor. 

   

  Geçmiş günlerde de şu an satın alınabilir oyunlardan sadece birini duyuran Epic Games, iki oyun ile oyuncuların karşısına çıkmış ve heyecan verici bir sürpriz yaparak oyuncuları şaşırtmayı başarmıştı. 

  ()

   

  Epic Games Store – Gelecek Hafta Ücretsiz Sunulacak Oyunlar

   

  Gelecek haftanın ücretsiz oyunları arasında yer alacak olan Industria, çıkışının ardından birçok karışık eleştiriye maruz kalmış fakat benzersiz konu ve işleyişi sayesinde Epic Games Store’un ücretsiz oyunları arasında yer almaya hak kazanmıştır. 

   

  Gelecek haftanın ücretsiz oyunları arasında yer alacak bir diğer ücretsiz oyun olan Lisa: The Definitive Edition ise daha çok olumlu eleştiriler almış ve bu nedenle Epic Games Store ücretsiz oyun kütüphanesindeki yerini almaya hazırlanmaktadır.

   

  Nisan Ayı Ücretsiz Oyunları

   

  • Town of Salem 2 Epic Dragon Shimmerscale Paketi (18 Nisan – 25 Nisan)
  • The Big Con (18 Nisan – 25 Nisan)
  • Industria (25 Nisan – 2 Mayıs)
  • Lisa: The Definitive Edition (25 Nisan – 2 Mayıs)

   

  Epic Games ve Ücretsiz Oyunlar

   

  Epic Games, düzenli olarak sunduğu ücretsiz oyunlar ile oldukça büyük bir oyuncu memnuniyeti yaratmış ve Steam’in ardından en çok tercih edilen oyun satış platformu olmayı başarmıştır. Devamlı olarak güncellenen oyun fiyatları sebebiyle, oyunlara erişmekte zorlanan Türk oyuncular için adeta bir kurtarıcı gören Epic Games, döneme damgasını vurmayı başarmıştır.

   

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img