More

  Assassin’s Creed Hexe Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıkıyor

  Assassin’s Creed Hexe Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıkıyor

   

  Ubisoft’un büyük bir merakla beklenen yeni oyunu Assassin’s Creed Hexe hakkında yeni detaylar her geçen gün ortaya çıkmaya devam ediyor. Oyuncuları 16. yüzyılın Kutsal Roma İmparatorluğu’na götürecek yapım, Cadı Avları dönemi ile yepyeni bir deneyim vaat ediyor.

   

  Assassin’s Creed Hexe Ana Karakteri Hakkında Bilinenler

   

  Oyunun ana karakteri olarak rol alacak Elsa, kedilere hükmetmek gibi sihirli yetenekler ile oyuncuları karşılayacak. Insider Games raporları ile birlikte, ana karakterin bu yetenekleri kullanarak Alman askerlerinin dikkatini dağıttığı ve tehlikeli durumları atlattığı biliniyor.

   

  Yeni Oyunda Yapı ve Korku Sistemi 

   

  Assassin’s Creed Hexe, serinin diğer oyunlarına kıyasla daha çizgisel ilerleyecek. Buna rağmen açık dünya oyunlarından da birçok unsur bulunduracak olan yapım,  Assassin’s Creed Syndicate’ın Jack The Ripper DLC’sine benzer bir korku sistemini oyunculara sunacak.

   

  ()

   

  Assassin’s Creed Hexe Mekanikleri ve Yaklaşımlar

  Ubisoft‘un, bu yeni yapım ile daha yenilikçi mekanikler sunmasını bekliyoruz. Bu yüzden kedileri ele geçirme yetenekleri ve korku unsurları ile seriye yeni bir boyut kazandırılacağını düşünüyoruz. Bununla birlikte, geliştiricinin yeni yapım ile seriye nasıl yön vereceği ve bunu nasıl ilerleteceği ise hala merak konusu. 

   

  Oyunun Görsel ve Sanatsal Yönü

   

  Assassin’s Creed Hexe‘nin grafiksel yapısı ile de dikkatleri üzerine çekeğini düşünüyoruz. Yapım, karanlık ve kasvetli bir evrene sahip olacak. Bu sebeple Ubisoft, dönemin gizem ve tehlikesini oyunculara hissettirmek için çalışıyor. Sanat yönetmeni, dönemi her yönü ile araştırarak, adeta oyunun içinde gibi hissettirmeyi amaçlamış.

   

  Ubisoft’un Resmi Açıklamaları ve Spekülasyonlar

  Sonuç olarak, oyun topluluğu yeni yapım hakkında yayılan tüm haberlere heyecan ile yaklaşıyor. Yapımın konsepti ve bahsedilen yenilikler daha şimdiden tartışmalara yol açtı bile. Ubisoft, resmi bir açıklama gelene kadar tüm bu bilgilerin spekülasyon olduğunu belirtiyor. Assassin’s Creed Red’in ardından çıkış yapacağı düşülen yapım için detaylar yakında. 10 Haziran tarihinde  Ubisoft Forward etkinliğinde Assassin’s Creed Hexe açıklamasını umut ediyoruz. Özetle oyuncular bu etkinlikte, oyunun mekanikleri, çıkış tarihi gibi detaylar hakkında bilgi sahibi olmayı bekliyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img