More

  İlk PUBG Haritası Erangel, Kısa Süreliğine Dönüyor

  İlk PUBG Macerasına Kısa Bir Yolculuk

  2017 yılında Steam’de erken erişime girmesi ile tanıştığımız PUBG: Battlegrounds, oyuncuları nostaljik bir yolculuğa götürüyor. Krafton’un oyuncuları çıkaracağı bu yolculukta, eski ve yeniyi birleştirecek. Battleroyale türünün öncüsü olan PUBG, Mayıs – Haziran aylarında ilk haritasını oyuna dahil edecek. Geliştici ve yayıncı Krafton, Erangel Classic ile eski okul savaş alanını yeniden yaratacak. Böylece Krafton, Fortnite’ın izinden gidip, unutulmaz bir deneyimin kapısını aralaycak.

   

  Klasik ve Modern Arasında Oluşturulan Bir Köprü

   

  PUBG: Battlegrounds’un yayıncısı olan Krafton, Erangel Classic haritasının birçok özelliğini yeniden oluşturacak. Bu özellikler arasında atmosfer, grafik, arayüz ve konseptin yer alıyor. Böylece, Krafton oyun severleri özlenen günlere geri götürecek. Çıktığı günden bu yana en çok eş zamanlı oyuncu sayısına sahip oyunlar arasında yer alan PUBG: Battlegrounds, bu güncelleme ile oyuncuların dikkatini daha çok çekmeyi başaracak. Böylelikle, daha önce gördüğümüz oyun remasterları gibi, oyunun modern yapısı bozulmayacak. Krafton, orijinale yakın bir deneyim sunmak için baştan tasarlıyor.

   

  Erangel Classic Haritası için Saygı Duruşu

  Yağmur ve sisli hava da Erangel Classic haritasına yapılann göndermeler arasında. Böylelikle, Krafton 2017 havasını getirerek geçmişe duyulan özlemi bitirecek ve muhteşem bir işe imza atacak. Ek olarak, başlangıç adasındaki bankta silahlar bulacaksınız. Bu silahların, geri tepmesi azaltılıyor. Bunların yanı sıra, bakım paketinde bulacağınız Tommy Gun, vintage harita kullanıcı arayüzü yer alacak. 

  Erangel Classic ve Çoklu Platformlar

  Erangel Classic haritası, PC ve konsollar için katmanlı çıkış gerçekleştirecek. Oyuncuları geçmişe yolculuğa çıkaracak olan Erangel Classic haritası 14 – 18 Mayıs tarihlerinde PC, 23 Mayıs – 6 Haziran tarihleri arasında ise konsollardaki yerini alacak. Böylelikle, belirtilen tarihlerde Modern Erangel haritası yerine koyulan harita, heyecanlı bir deneyimin kapılarını oyunculara aralayacak.

  Başka bir şekilde anlatmak gerekirse Krafton, oyun dünyasında oldukça sevilen ve oyuncu geri bildirimlerine önem veren bir şirket olmayı başardı. Bu nedenle her daim oyuncuları memnun eden Krafton, bu adımı ile de başarmıştır. Sonuç olarak, eski ve yeni oyuncular için eşsiz bir deneyim olacak.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img