More

  Gears of War 6 Haziran Ayında Duyurulabilir

  Gears of War 6 Haziran Ayında Duyurulabilir

  Gears of War 6 için merakla beklenen gelişmeyi sonunda yaşadık. Uzun yıllardır geliştirilme aşamasında olan yapım için JD Fenix seslendirme sanatçısı olan Liam Mclntyre’dan bir açıklama geldi. Yapımın bu yaz duyurulabileceğini ima eden seslendirme sanatçısı, oyun dünyasında hareketliliğe neden oldu.

   

  Oyuncuların Gears of War 6 Bekleyişi

  Oyunun geliştirilme sürecinde oldukça sabırlı davranan oyuncular, neredeyse beş yıldır bekliyorlar. Gears of War 6 ana oyunlar arasında en uzun bekleme süresine sahip olan yapım. Öyle ki, Gears of War 6 için oyuncuların sabrı tüketiyor. Bildiğimiz gibi, içeriden gelen söylentilere göre, oyunun bu yaz duyurulmasını bekliyoruz. Buna rağmen, oyun bu yaz duyurulsa bile, aynı dönemde çıkış yapmayabilir.

  JD Fenix Karakteri Hakkında Bildiklerimiz

  2016 yılındaki Gears of War 4 yapımından tanıdığımız Liam Mclntyre, karakterinin başına ne geldiğini henüz bilmediğini açıkladı. Bunlara ek olarak, The Coalition’ın, ne olup bittiğini Haziran’da bizlerle paylaşmasını beklediğini de belirtti. Bu doğrultuda, ses sanatçısının verdiği yanıtlar serinin hayranları arasında karmaşaya neden oldu. Sanatçının gerçekten bilgi sahibi olmaması, The Collation’ın henüz iletişime geçmediği anlamına gelir.

  Böylelikle, Gears of War 5 yapımının sonu kanon olarak seçildiğini anlıyoruz. Bildiğiniz üzere, Gears of War 5’in sonunda oyuncular JD Fenix ve Del Walker arasında bir seçim yapmıştı. The Coalition’ın gelecek Gears of War oyunu için bir karar verip vermediği konusu merak ediliyor.

  Ek olarak; JD Fenix, Gears of War 4’ün ana karakteri olsa da, bir sonraki oyunun hikayesi farklı bir yönde ilerlemişti. Bildiğiniz gibi, Gears of War 5’te ana karakter olarak Kait Diaz’ı gördük. Sonuç itibarı ile Gears of War 6’da JD Fenix’i göremeyebiliriz. 

   

  Gears of War Franchise’ının Beklenen Dönüşü

  Sonuç olarak, Gears of War serisinin hayranları için heyecan dolu bir yaz olmasını umut ediyoruz. Hayranlar, yeni bir oyun ve Netflix için planlanan bir canlı aksiyon filmi gibi dolu dolu geçecek bir döneme yaklaşıyor. Özetle Xbox’ın Haziran dönemindeki showcase takvimine gözünü çeviren oyuncular, bu yaz muhteşem haberler almayı bekliyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img