More

  Manor Lords: Merakla Beklenen Orta Çağ Oyunu Çıktı!

  Manor Lords: Merakla Beklenen Orta Çağ Oyunu Çıktı!

  Bir kişi tarafından geliştirilen Manor Lords, dün beklenen çıkışını gerçekleştirdi. PC için çıkış yapan Manor Lords, oyuncularına orta çağ döneminde geçen bir strateji macerası sunuyor. Çıkış yaptığı gibi yaklaşık 160.000 eş zamanlı oyuncu sayısına ulaşan oyunlar listesine adını yazdırmayı başaran yapım, erken erişim sürümü olarak oyuncularla buluştu

   

  Manor Lords ve Erken Gelen Başarı

  Yukarıda da bahsettiğimiz gibi, en çok oynanan oyunlar arasında ilk beşe girmeyi başaran Manor Lords’un şu anki rakipleri; Counter-Strike 2, PUBG ve DOTA gibi oyun dünyasında yer etmiş ücretsiz oyunlar. Bir karşılaştırma yapmak gerekirse eğer, oyuncular tarafından merakla beklendiği düşünülen Suicide Squad: Kill the Justice Leauge, dün 202 oyuncu ile kendi zirvesini gördü. 

  3.2 milyon oyuncu tarafından dilek listesine eklenen Manor Lords, en çok dilek listesine eklenen oyunlar arasında yer almayı başardı. Ayrıca yapım, ilk iki hafta boyunca %25 indirim ile 30 dolar etiketi ile oyuncularla buluşacak. Manor Lords’un gelecek dönemde konsol çıkışını gerçekleştirip gerçekleştirmeyeceği de henüz bilinmiyor.

  Ek olarak, Manor Lords GOG, Epic Games Store, Windows PC Mağazası ve PC Game Pass platformlarında da satışa sunuluyor. Bu sebeple bildiğimiz Steam verileri, yapımın oyun pazarında getirdiği sesin sadece bir kısmını temsil ediyor.

   

  Geliştirilme Sürecinde Geri Bildirimlerin Önemi

   

  Steam’de 2.000 ve üstü oyuncudan “çok olumlu” inceleme alan oyun için geliştirici, geribildirime teşvik ediyor. Oyunun yayıncısı Hooded Horse, henüz geliştirilmesi devam eden bir yapımın herkes için iyi olmayabileceğini düşünüyor. Bu sebeple, satın alma işlemlerinin daha sonraya ertelenmesi durumunu anlayışla karşılıyor. 

  Geliştirici, yapım için sürekli güncellemeler vadediyor. Eğer ki bu vaad gerçekleşirse, oyuna duyulan ilgi daha da artacaktır. Buna ek olarak, oyuncuların geribildirim vermeye de teşvik edilmesi yapımın geliştirilmesi açısından büyük önem taşıyor.

  2024 yılı, oyun pazarı için halihazırda rekabet dolu geçiyordu. Şimdi pazara dahil olan Manor Lords, rekabetin seviyesini daha da ileri taşımayı başardı. Manor Lords’u bu başarısı için kutluyoruz. Umuyoruz ki, gelecek dönemde, daha gelişmiş verisyonlarını da görebiliriz.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img