More

  Elden Ring: Shadow of Endtree Genişlemesi Detayları Ortaya Çıktı

  Elden Ring: Shadow of Endtree Genişlemesi Detayları Ortaya Çıktı

  Elden Ring hayranları tarafından merakla beklenen Elden Ring: Shadow of Endtree genişleme paketi için yeni detaylar ortaya çıktı. Üstelik, oyuna heyecan verici yenilikler katması beklenen bu genişleme paketinin çıkış tarihi gittikçe yaklaşıyor. 2022 yılında çıkış yapmış olan ve hala ilgi gören Elden Ring, genişleme paketi ile maceraya heyecan katacak.

   

  Elden Ring: Shadow of Endtree DLC’si Hakkında Bildiklerimiz

  Elden Ring, çıkış yaptığı döneme damgasını vurmuştu. Şimdi ise, heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yapımın ilk genişleme paketi olacak Shadow of Endtree için çıkış tarihi 21 Haziran olarak açıklandı. Buna ek olarak, genişleme için birçok detayı gösteren bir fragman yayınlandı. Fragman, büyük bir heyecana neden oldu ve oyuncular çeşitli şekillerde yorumladı.

   

  Shadow of Endtree Genişlemesi ile Dahil Olacak Karakter

   

  Elden Ring resmi Twitter (X) hesabından paylaşılan bir görüntüye göre; yanmakta olan bir dev ile karşılaşacağız. Yaratığı yan taraftan gösteren bir görüntü sayesinde, bu karakterin oldukça korkunç olduğunu anlayabiliyoruz. Aslında bu ürkütücü detay, fragmanı izleyen dikkatli hayranlar tarafından daha önce fark edilmişti. Oyuncular, karakterin tasarımındaki detayları birkaç farklı şekilde yorumladı. Oyuncular daha şimdiden, hikayesi henüz bilinmeyen karakterle karşılaşmayı merakla beklemeye başladılar.

  Yaratığın genel tasarımı göz önünde bulundurulduğunda, bir wicker man üzerine kurulu olduğu anlaşılıyor. Kelt mitolojisinden esinlendiği bilinen Elden Ring için, bu korkunç karakter şaşırtıcı bir detay olmaktan çıkıyor. Hidetaka Miyazaki, verdiği bir röpöotajda canavarı “savaş makinesi” olarak adlandırmıştı. Bu röportaj, karakterin eski bir savaşta inşa edildiği fikrini güçlendirdi. Buna ek olarak, Şubat ayındaki fragmanda da gördüğümüz bu karakter hayranları oldukça heyecanlandırmayı başarmış görüyoruz. 

   

  Yeni Düşman ve Kelt Mitolojisi

   

  Sonuç olarak, fragmanda yer alan unsurların Altın Düzen tarafından küfür olarak kabul edildiğini biliyoruz. Bunlar göz önünde bulundurulduğunda, oyuncular canavarın Marika’nın düzenine karşı olan tanrılardan biri ile bağlantısı olabileceğini düşünüyor.

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img