More

  Bloober Team, Silent Hill 2 Remake’in Öneminin Farkında

  Bloober Team, Silent Hill 2 Remake’in Öneminin Farkında

  Yakın zamanda bir hissedar raporunda Silent Hill 2 Remake’in en önemli sınavlarından biri olduğunu kabullenen Bloober Team,  Silent Hill 2 Remake ile ortaya çıkaracakları sonuç için oldukça heyecanlı ve kendilerinden emin. 

   

  Hayran Görüşleri ve Silent Hill Serisinin Önemi

  On yılı aşkın süredir süren sessizliğin ardından, hayranlar Silent Hill serisinin dönüşünden oldukça memnun. Son dönemde çıkış yapan Silent Hill: The Short Message ve Silent Hill: Ascension, serinin dönüşü için büyük bir önem teşkil ediyor. Buna rağmen, birçok eleştiriye maruz kalan oyunlar, beklenen başarıyı yaratmadı. 

   

  Bu sebeple hayranlar, sevilen bir yapım olan Silent Hill 2 hakkında endişelere sahip. Silent Hill 2, üzerinden yıllar geçmesine rağmen akıllarda yer eden hikayesi ve karakterleri ile oyun dünyasının parlak isimlerinden biri. Elde ettiği başarı ve oyuncuların gönlündeki yeri sebebiyle, orijinal halinin bozulmamasını isteyen oyuncular, yapıma pek sıcak bakmıyor. Buna rağmen Bloober Team’in yapıma yaklaşımı, oyuncuların içini rahatlatabilir gibi görünüyor diyebilir.

  Bloober Team, Silent Hill 2 Remake için Özenli Davranıyor

  Yukarıda da belirttiğimiz gibi Silent Hill 2, oyun dünyasının gelmiş geçmiş en ikonik yapımlarından biri. James ile çıktığımız yolculukta, karşılaştığımız her bir karakter kendi hikayesi ile akılda kalmayı başardı. Yakın zamanda çıkış yapmış iki Silent Hill oyunun da beklenen ivmeyi yakalayamamış olması, endişeleri artırıyor. Bu sebeple, çıkışı beklenen Silent Hill 2 Remake için tüm hayranlar biraz endişe duyuyor. Genelde gördüğümüz yeniden yapımların kötü olduğunu iddia edemeyiz. Buradaki asıl konu, yenilenmiş versiyon ile oyunun atmosferinin bozulması.

  Bloober Team, oyuncuların tüm bu endişesini anlayış ile karşılıyor. Buna ek olarak, Silent Hill 2 Remake’in oyuncular için öneminin farkında. Yakın bir zamanda, yıllık rapor yayınlayan Bloober Team, orijinal oyunun mirasını ele aldı. Yapımın ekip için önemli bir sınav olduğunu belirten rapor, oyuncular için adeta umut oldu diyebiliriz. Umuyoruz ki Bloober Team beklentiyi karşılayabilir ve Silent Hill 2 Remake ile başarıya ulaşır

  Son Habeler

  spot_imgspot_img

  Bu haberler ilginizi çekebilir

  Leave a reply

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  spot_imgspot_img